, Головний редактор

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВИЗНАННЯ ОСОБИ ПОМЕРЛОЮ


          В Районному Суді ПОЗНАНЬ-Старе Місто в Познані, VII Цивільному Відділенні триває провадження у справі № VІІ Ns 217/20/11  у відповідь на заяву Яроміри Валковяк-Самелак, за участі Зигмунда Блажек, Войцеха Блажек, Міхала Блажек, Адріанни Блажек і Анни Чемпас про визнання померлим Герарда Блажек, який останній раз- у 1939 р.- проживав в місті Сарни тогочасної Волинської губернії (Україна). Після вибуху ІІ Світової війни Герард Блажек ймовірно перебував на території Німеччини.

          Безвісно відсутній Герард Блажек протягом 6 місяців з дня оприлюднення цього оголошення повинен з’явитись у відповідному Суді, в іншому випадку його буде визнано померлим.

          Просимо всіх осіб, які можуть надати інформацію про безвісно відсутнього, протягом 6 місяців з дня оприлюднення цього оголошення, передати її до Суду або до Головного Управління Юстиції в Рівненській області.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання