, Головний редактор

КУ «Інспекція з благоустрою» інформує стосовно проведеної роботи від 27 вересня по 1 жовтня 2021 року

За зазначений період інспектори з благоустрою проводили свою діяльність в 2 населених пунктах: с. Люхча та м. Сарни.
За попередній тиждень інспекторами проведено перевірку 40 об'єктів благоустрою, зокрема, таких, де ведеться підприємницька діяльність, а це магазини, зупинки, склади, ангари.
Власникам зазначених об'єктів надано 12 попереджень про неналежне утримання прилеглої території до об'єкту, а саме за розкидання побутового сміття, а також неналежне утриманння території. 2 попередження надано установам, за аварійну електроопору, а ще за відкритий колодязь підземних комунікацій. 2 попередження надано мешканцям, котрі проживають в приватних будинках приватного сектору за те, що відвантажили дрова, один власник на тротуар, а інший на частину проїзної дороги, чим перекрив рух транспорту.
Також надійшло три звернення від мешканців міста, всі звернення розглянуті та надана відповідь в межах компетенції інспекції.
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання