, Головний редактор

Інспекція з благоустрою надає інформацію стосовно проведеної роботи за період 09.09- 15.09.2021 р.

За зазначений період інспекція з благоустрою проводила свою діяльність на території м. Сарни. Основна діяльність роботи здійснювалася за такими напрямками:
- додержання та недопущення порушень правил благоустрою на території міста;
- посилений контроль переважно у вечірній час доби щодо недопущення спалювання сухої рослинності на присадибних ділянках приватного домогосподарства;
- виявлення карантинних рослин(амброзія), а також проведення усної роз'яснювальної роботи з мешканцями міста щодо її утилізації та небезпеки.
Інспекторами з благоустрою надано 15 попереджень суб'єктам про неналежне утримання прилеглої території до своїх об'єктів.
55 попереджень надано мешканцям, котрі проживають у приватних будинках індивідуального сектору, щодо заборони спалювання сухої рослинності з огороду.
4 попередження надано власникам приватних домогосподарств,котрі зберігають будівельні матеріали за межею приватної території, які в свою чергу заважали, а також могли призвести до небезпечних наслідків.
3 попередження надано організаціям (балансоутримувачам)за неналежне утримання люків підземних комунікацій.
1 попередження надано власнику приватного домогосподарства за те, що почав зводити огорожу не по межі виділеної в установленому законому порядку території.
Загалом Інспектори надали 78 попереджень за порушення правил благоустрою, а також передано 3 протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 152 КУпАП.
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання