Ви є тут

Грамота Верховної Ради України міському голові

14 квітня ц.р. у приміщенні міської ради відбулась зустріч працівників виконавчого апарату міськвиконкому, депутатів міської ради, керівників комунальних підприємств міста з Народним депутатом України Корчиком Віталієм Андрійовичем, який виконав почесну місію парламентаря, вручивши Почесну Грамоту Верховної Ради України Сарненському міському голові Світлані Борисівні Усик, за особливі заслуги перед українським народом, вагомі досягнення у розвитку міста, зміцнення позицій місцевого самоврядування на місцевому рівні та з нагоди ювілею від дня народження.

Зустріч продовжилась конструктивною розмовою з обговорення проблем, які хвилюють міську громаду. Перш за все, реалізація проектів по капітальному ремонту доріг міста, сплати пайової участі у розвиток інфраструктури міста, реконструкції залізничного вокзалу, залучення інвестицій у будівництво сміттєпереробного заводу, законотворчу роботу Народного депутата України у парламенті та інші.

Віталій Андрійович щиро подякував за співпрацю та зобов"язався донести отриману інформацію до високопосадовців держави та посприяти у реалізації піднятих на зустрічі питань.