Ви є тут

Увага, конкурс!!!

До Регіонального року метеликів Рівненський природний заповідник оголошує конкурс малюнків серед учнівської молоді Рівненщини:

«Різнобарвне диво»

Метою конкурсу є ознайомлення з видами метеликів, які поширені на території Рівненщини, розширення знань про тваринний світ нашого регіону та виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища.

Роботи оцінюватимуться у трьох вікових категоріях:

- перша вікова категорія – від 6 років до 10 років;

- друга вікова категорія – від 11 років до 14 років;

- третя вікова категорія – від 15 до 18 років.

Вимоги до робіт:

Розмір конкурсної роботи - лист формату А4.

На звороті малюнка вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові; контактну адресу (обов’язково поштову та електронну), номер телефону, вік та навчальний заклад.

Робота має відповідати наступним критеріям: композиція, відповідність заданій темі, оригінальність.

При оцінюванні перевага надаватиметься малюнкам, на яких будуть зображені реалістичні види метеликів або наявні авторський сюжет чи ідея. Колективні роботи, малюнки у стилі розмальовки-антистрес та аплікації до конкурсу зараховані не будуть.

Автори найкращих робіт будуть нагородженні заохочувальними подарунками, а малюнки оформлені у виставку до Міжнародного дня біорізноманіття.

Організатори мають право не допустити роботу до конкурсу при недотриманні умов та вимог конкурсу!

Малюнки приймаються до 15 травня 2018 року.

Тож ми чекаємо на ваші роботи за адресою: 34503, Рівненський природний заповідник, урочище «Розвилка», м. Сарни, Сарненський р-н, Рівненська обл.

Деталі конкурсу можна отримати за телефонами: (03655) 3-47-63; 068 33 50 422, по e-mail: ekoosvitarpz@ukr.net чи на нашому сайті https://rivnenskyipz.blogspot.com

Рівненський природний заповідник залишає за собою право на використання надісланих робіт зі збереженням авторства.

Лідія Бачук,

фахівець з екологічної освіти

Рівненського природного заповідника