Ви є тут

Подяка

Доброю традицією стало щорічне проведення загальноміського Пасхального святкування та благодійної акції "Великодній кошик"( паски, солодощі, фрукти та канцелярське приладдя) для дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Висловлюю щиру подяку усім, хто долучився до проведення свята та прийняв участь в благодійній акції, 10 квітня поточного року: колективу та студентам Сарненського педагогічного коледжу РДГУ, ДПТНЗ "Сарненський професійний аграрний ліцей", ВПУ — 22, працівникам Будинку дітей та молоді, працівникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів міста, працівникам дошкільних навчальних закладів, міських та районних закладів культури, недільній школі Свято-Покровського кафедрального собору.

Велика вдячність всім за підтримку та участь в загальноміському святі. Бажаю вам, щоб все добро і щастя, яке ви допомогли принести в світ дітей обділених батьківським теплом та любов`ю, повернулося до вас і вашої сім`ї в багаторазовому розмірі! Нехай вам сторицею повернеться ваше милосердя.

 

З повагою

міський голова        Світлана Усик