Ви є тут

Творчість Тараса Григоровича Шевченка

Творчість Тараса Григоровича Шевченка зворушує та не залишає байдужим нікого. Він подарував нам безцінний скарб, цей скарб - чудові твори в яких струменить любов до батьківщини та турбота про майбутнє. Щороку у підлітковому клубі «Юність» з нагоди Шевченківських днів проводяться тематичні заходи. Цьогоріч гуртківці театральної студії «Феєрія», підготували літературний вечір «Стежками Шевченкової долі», на який запросили своїх батьків, друзів, знайомих.

Протягом виховного заходу, який пройшов 11 березня 2018 року , всі присутні поринули у минуле нашого генія, у відтворенні інсценівки про малого Тарасика.

Вихованці декламували вірші. Зворушливо прозвучали «Думи», «Русалка», «Мені тринадцяти минало», а також не змогли не згадати на заході відомого усім «Заповіту».

Багато літ минуло з того часу,

Праправнуки вивчають «Заповіт».

У Каневі вклоняються Тарасу

Не тільки Україна – цілий світ.Не було і немає в Україні поета, який був би йому подібний. Не було у неньки України сина, який так ніжно і віддано любив свій народ і так страждав за нього. Саме він зберіг і повернув народу його голос — українську мову. Всі присутні ще раз переконалися в тому, що твори Тараса Шевченка органічно вписуються у сучасне життя, які закликають частіше звертатися до "Кобзаря", шукаючи в ньому відповіді на болючі питання сучасності, адже недаремно закликав поет:

Учітесь, читайте

І чужому научайтесь,

Й свого не цурайтесь...

По завершенню виховної години усі юні актори - декламатори були відзначені Подяками.