Ви є тут

Квітучі дерева, нові будівлі, чисте повітря, прибрані вулиці та парки – мінімум, потрібний, щоб пишатися своїм містом і насолоджуватися життям у ньому.

Навіть найменша дрібничка, зроблена у цьому плані кожним жителем принесе суспільну користь і зробить місто кращим. І навпаки, кожен кинутий під ноги недопалок – краплина, з якої збирається море сміття. А комусь же його треба вимітати.

Звичайно, комунальне підприємство «Трудівник» щоденно проводить свою роботу, щодо прибирання та очищення міста від сміття, але й самим мешканцям потрібно подбати про покращення санітарно-екологічного стану  в місті підтримуючи  чистоту на своїх подвір’ях і прилеглих до них територій.

Сподіваємось на підтримку жителів міста, що вони не будуть стояти осторонь цього процесу, інакше самотужки вести належне утримувати чистоту буде досить складно.

На жаль, не всі наші співгромадяни розуміють те, що не можна виносити сміття  розкидаючи його будь де по місту, з урахуванням того, що на території міста встановлено достатня кількість урн та контейнерів.  На сьогоднішній день, до вже встановлених, додатко возакупили та встановили ще двадцять п ять урн для сміття. Потрібно шанобливіше ставитися до прибудинкових територій, під’їздів, парків та скверів та роботи працівників комунального господарства.

Для дотримання чистоти і порядку в місті необхідно дотримуватись елементарних правил поводження з відходами, що є ознакою вихованості, порядності та сумління:

– власним прикладом показати, що чистота й охайність повинна бути не лише напередодні великих свят, а й у повсякденні;

– прибирати прилеглу до огорожі територію, забрати із вулиць будівельні матеріали та залишки будівельного сміття;

– в контейнери та урни для сміття викидати тільки побутові відходи.

Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне місто для них і для себе, як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок. А відтак, і хороший настрій усім, котрі люблять і шанують своє рідне місто.

Нехай чистота та охайність стануть Вашою доброю звичкою.