Ви є тут

ПОВЕРТАЄМОСЬ ДО НАДРУКОВАНОГО

На 20 позачерговій сесії міської ради 22.12.2017 року депутатами Сарненської міської ради було прийняте рішення № 721 "Про звернення депутатів Сарненської міської ради Рівненської області до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України,  Міністерства екології та природних ресурсів України, Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Рівненської обласної державної адміністрації, народних депутатів України Євтушка С.М. та Корчика В.А.", в якому депутати наголошували на недопущення перевищення нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Однією із пропозицій було звернутись до Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького щодо можливості проведення незалежного лабораторного дослідження атмосферного повітря, води, грунту. З подібним зверненням до ЛНМУ звернулись і Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області (на що були отримані відповіді).

Також було направлено звернення до Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації (відповідь № 172/04/1-10/18 від 19.01.2018). 

Варто відзначити, що з метою більш детального ознайомлення органів місцевого самоврядування, громадських організацій та жителів міста з діяльністю заводу, заводом було запропоновано провести засідання "круглого столу". Міська рада, підтримуючи ініціативу, розробила порядок денний проведення засідання "круглого столу", на який будуть запрошені спеціалісти з даної галузі, депутати міської ради, громадські активісти та експерти, що дасть можливість   врегулювати питання дотриманням природоохоронного законодавства, заходів екологічної безпеки мешканців міста та ознайомитись з технологічним процесом і виробничою діяльністю заводу.

Станом на сьогодні пропозицій щодо дати проведення "круглого столу" від заводу так і не надійшло.

Дане питання знаходиться на контролі міськвиконкому.