Ви є тут

«Спортивна гордість міста»

09 лютого 2018 року у приміщенні міського будинку культури «Сузір’я» пройшов святковий захід  «Спортивна гордість міста»  з відзначення кращих спортсменів за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію спорту, спортивні досягнення у 2017 році,  пропаганду здорового способу життя серед молоді, активну участь у житті територіальної громади  міста Сарни.

У заході взяли участь та були нагороджені представники спортивного клубу «Олімп»,(волейбольна, баскетбольна, футбольна команди «Олімп»), футбольної команди «Фаворит»,  фізкультурно - спортивного клубу «Повір у себе», СК «Берсерк»,   вихованці Сарненської ДЮСШ, представники клубу "Сокіл" - студенти педагогічного коледжу РДГУ.

 Відповідно до   розпорядження  міського голови «Про Подяки міського голови за підсумками 2017 року у спорті»,  за поданнями тренерів команд,  Світланою Усик відзначено Подяками  39 кращих спортсменів та команд міста. 

Міський голова  подякувала спортсменам за визначні здобутки  у спорті, побажала  міцного здоров’я,  сил та витримки для підкорення  подальших  спортивних вершин, миру та процвітання нашій країні та рідному місту. Також Світлана Усик повідомила, що за період 2017року міською радою було виділено понад 500 тис.грн. для підтримки спортивних клубів міста.

Захід супроводжувався святковим концертом, який представили працівники та вихованці закладів культури міста.