Ви є тут

Свято Різдвяної коляди

Вже традиційно 9 січня на центральній площі міста відбуваються різдвяні дійства.  Цьогоріч також пройшов фестиваль Різдвяної коляди.

На  огляд присутніх мешканців та гостей міста була представлена святкова програма з виконанням колядок від колективів міста та району. Також  було організовано виїзну торгівлю, атракціони, ігрову програму для дітей з казковими героями, катання дітей на кінних повозках та  конях,  пригощання всіх охочих безкоштовним  гарячим чаєм.

Працювала благодійна ярмарка «Щедре різдво» по збору коштів на потреби дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в якій взяли участь дошкільні навчальні заклади міста та комунальні підприємства, що підготували різноманітні смаколики.

Міський голова Світлана Усик у своєму виступі привітала всіх з різдвяними святами побажала, щоб прекрасні зимові свята були радісними та щедрими, додали життєвих сил, принесли мир, спокій і злагоду, гарного настрою, міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя у кожну родину. Щоб Різдвяна зірка запалила у серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

Також за збереження та примноження християнських традицій, віковічної спадщини українського народу, відродження автентичного вертепного дійства, участь у різдвяному фестивалі "Коляда-2018", були вручені подяки міського голови:

народному аматорському вокальному ансамблю "Намисто" районного Будинку культури (керівник Микола Угрин);

дитячому фольклорному ансамблю  "Веретенце" МБК "Залізничник" (керівник Галина Куришко);

народному аматорському вокальному ансамблю "Мереживо" МБК "Залізничник" (керівник Юлія Симончук);

народному аматорському фольклорно-етнографічному гурту "Троян" с. Люхча (керівник Ірина Вагнер);

аматорському жіночому ансамблю "Елегія" Сарненської дитячої музичної школи (керівник Галина Пономаренко);

дитячому зразковому аматорському вокальному ансамблю "Глорія" Сарненської дитячої музичної школи (керівник Галина Пономаренко);

вокальному ансамблю "Любисток" Сарненського НВК "Школа-колегіум" (керівник Яна Куришко);

ансамблю колективу ДНЗ № 9 "Росинка" (завідувач Кошкіна Діана Анатоліївна);

вокальному ансамблю народної пісні "Молодиці із Глушиці" (керівник Олеся Рокунь);

вокальному ансамблю "Оберіг" с. Цепцевичі (керівник Олена Нікітчук);

народному аматорському вокальному ансамблю "Терен" будинку культури с. Немовичі (керівники Марія Тенько та Лариса Крат).

Хору Свято- Різдво -Богородичного храму Почаївської ікони Божої Матері (настоятель ієрей Віталій Коврига).

Свято супроводжувалося гучними колядками та гарним настроєм.

Фоторепортаж: