Ви є тут

Новорічна казка у «Сузір'ї»

28 грудня 2017 року у міському будинку культури «Сузір'я» для вихованців, учасників гуртків та дітей мікрорайону спільними зусиллями працівників та вихованців будинку культури «Сузір'я» і підліткового клубу «Юність» та для усіх присутніх було подароване новорічне свято. Дітям представили цікаву казку з багатьма персонажами, танцювальні та вокальні номери. На свято аби привітати дітей, завітав Дід Мороз із Снігуронькою, а також символ 2018 року – Собакою. Діти покружляли в хороводах, потанцювали, а також із захопленням разом з батьками під веселу музичну композицію пограли у сніжки. По закінченню свята казкові герої пригостили усіх діток солодощами, придбаними за сприяння міської ради, а також зробили яскраві святкові фото на згадку біля ялинки та новорічної фотозони.

Приємно, що разом з дітьми на свято завітали батьки, дідусі, бабусі, братики та сестрички, які взяли участь у святі та отримали позитивний настрій.

Усім казковим героям та учасникам новорічного дійства керівники закладів подякували за активну участь у створені свята та обдарували їх солодощами.

Після завершення новорічного свята для старших дітей мікрорайону була проведена святкова дискотека, порядок на якій підтримували представники громадського формування з охорони громадського порядку «Районна варта» на чолі з керівником Сергієм Касперчиком.