Ви є тут

Шановні жителі міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники апарату міськвиконкому!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування . Самоврядні органи в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

Тож нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше місто і всю Україну щасливими та багатими. Вітаємо громаду міста, депутатський корпус, членів виконавчого комітету, посадовців ради з Днем місцевого самоврядування.

Нам випала почесна і відповідальна місія представляти громаду, знати її проблеми і докласти усіх зусиль для їх вирішення.

У день свята народовладдя хочу подякувати міському голові Світлані Борисівні за високу довіру, за роботу колегам, головам постійних комісій міської ради М’якішеву І.Ф., Дзуганю В.І., Городнюку В.П., Касперчику С.В.,   Фесовцю О.М. та всьому депутатському корпусу, які спільно вносять посильний вклад у нашу загальну справу.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

 

Секретар ради                                                                                Т.Ф.Палієнко