Ви є тут

Урочистості до Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

8 листопада в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Культура — найважливіша складова нашого життя. Це відображений в різних проявах і традиціях самобутній дух народу. Просвітницький характер діяльності працівників культури несе в собі світло, любов та красу, примножує культурну спадщину нашого міста.

З професійним святом працівників культури міста та району привітали міський голова Світлана Усик, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький. За високий професіоналізм та з нагоди свята  Подяками міського голови і Почесними грамотами райдержадміністрації і районної ради нагородили кращих  представників цієї професії.

Зокрема Світлана Усик привітала всіх присутніх та побажала  здоров’я, добра, благополуччя працівникам культури і їхнім  сім’ям, реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги! Щоб кожен день життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення і життєвих перемог. Оптимізм, віра і надія допомагали долати труднощі, а  удача стала невід’ємною супутницею на життєвих дорогах.

Працівників культури святковою концертною програмою  привітав  колектив «Хлопці збоку плюс».