Ви є тут

Міськвиконком інформує

Із збільшенням  кількості учасників та інтенсивності дорожнього руху в місті останніми роками виникла необхідність у встановленні  засобів регулювання цього процесу.

 Протягом 2014-2017 років за кошти міського бюджету  на міських транспортних магістралях встановлено 13 засобів (лежачі поліцейські) зниження швидкості транспортних засобів, встановлено два світлофори із звуковими сигналами на перехрестях вул.Бєлгородська-Широка-Мічуріна,вул. Суворова-Я.Мудрого, та один на перехресті вул. Бєлгородська-Суворова,. Для безпеки  учасників дорожнього руху  додатково встановлено понад п’ятдесят дорожніх знаків, освітлені всі пішохідні переходи із  заміною ламп на  сучасні.

Програмою соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік передбачено будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вул.Бєлгородська-Технічна за зверненнями мешканців міста  та підтримки депутатів  міської ради.   Міськвиконкомом замовлено проектно-кошторисну документацію на цей об’єкт.  ПКД пройшла комплексну державну будівельну експертизу, відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 №560.

Світлофорний об’єкт на перехресті вул.Белгородська-Технічна заплановано встановити на ділянці автомобільної дороги Р-05 Городище-Рівне-Старокостянтинів, яка проходить через м. Сарни та знаходиться на обслуговуванні служби автомобільних доріг у Рівненській області. Відповідно до розробленої ПКД обсяг будівельних робіт складає 77 % від загальної кошторисної вартості. Крім самих світлофорів планується, зокрема, облаштування тротуарів площею 0,6 тис.м2 в межах 3-ох пішохідних переходів, установлення металевої огорожі 0,2 тис.м., мощення тактильної плитки, додаткове освітлення, тощо.

Пакет документів для отримання дозволу на початок виконання робіт знаходиться в державній архітектурно-будівельній інспекції України (м.Київ) відповідно до Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 р. № 466.

Після отримання дозволу розпочнуться будівельні роботи підрядником, згідно запланованого договору.