Ви є тут

Шановні мешканці міста!

Прибирання приватних присадибних територій не входить до компетенції комунальних підприємств міста, ці обов’язки лягають на власників нерухомого майна.

За порушення правил благоустрою території міста (рішення міської ради №194 від 18.02.2011р. (зі змінами)) винні притягуються до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 152 Кодекс України про адміністративні правопорушення. 

Щодо врегулювання питання по вул. Привокзальній, 11/1 за зверненням мешканців суміжної території, то дана проблема вирішиться найближчим часом між власниками та заявниками-сусідами. Втручання депутатів та інспекції з благоустрою не потрібне, так нас запевнили власники даної земельної ділянки.

Міська рада закликає всіх свідомих мешканців звернути увагу на виконання Правил благоустрою, а саме :

Стаття 152.

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Громадяни у сфері благоустрою населених пунктів зобов'язані: 1) утримувати в належному стані закріплені в установленому порядку за ними території; 2) дотримуватися правил благоустрою території населених пунктів; 3) не порушувати права і законні інтереси інших суб'єктів благоустрою населених пунктів; 4) відшкодовувати в установленому порядку збитки, завдані порушенням законодавства з питань благоустрою населених пунктів.

Ми дуже розраховуємо на підтримку сарненчан у питанні благоустрою міста. Тільки об’єднавши зусилля, ми зробимо наше місто чистим та охайним.