Ви є тут

В міському будинку культури «Залізничник» відбулися урочистості з нагоди Дня залізничника

 Працівники залізниці щодня вкладають свою працю і діляться своєю любов’ю у справі, яка служить на благо всієї держави. Залізниця донині залишається ефективним транспортним сполученням завдяки копіткій праці людей, які на ній працюють.

 У 1885 році на перехресті залізниць Рівне-Лунинець і Ковель-Коростень був закладений полустанок, невеличке дерев’яне приміщення. Так і з’явилась на карті поліської залізниці маленька станція «Сарни». Для працівників станції почали  будувати житло, помітно почала зростати і чисельність населення. Минуло 132 роки від того часу, коли перший потяг пройшов по коліях нашого міста…..

   3 листопада з нагоди святкування Дня залізничника в міському будинку культури «Залізничник» відбулися урочистості. У заходах взяли участь міський голова Світлана Усик, перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, голова районної ради Руслан Серпенінов, керівники та працівники підрозділів Сарненського залізничного вузла, громадськість міста.

 У своєму виступі Світлана Усик привітала всіх присутніх зі святом та побажала всьому чисельному колективу сарненських залізничників міцного здоров’я, нових професійних здобутків, успіхів на всіх життєвих та професійних магістралях.

 Подяки до дня професійного свята були вручені найкращим працівникам підрозділів Сарненського залізничного вузла. Святкування супроводжувалось гарним настроєм, концертом аматорських колективів та окремих виконавців міста.