Ви є тут

В будинку дітей та молоді відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери

5 листопада відзначають День працівника соціальної сфери України.   Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. 3 листопада в   будинку дітей та молоді відбулися урочистості з нагоди свята.

 Участь в ньому взяли міський голова Світлана Усик, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця,  заступник голови районної ради Микола Костецький,громадськість міста.

 Вітаючи присутніх, міський голова Світлана Усик зазначила, що «ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі  ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Переконана, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта. Натхнення вам і творчих успіхів у Вашій благородній справі!»

 За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди свята Подяками міського голови, Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, нагородили кращих з представників цієї професії.