Ви є тут

Спартакіада серед допризовної молоді

11 жовтня 2017 року на базі в/ч А 0153 м. Сарни відбулася перша спартакіада серед  допризовної молоді, яка була приурочена  Дню захисника України.

На заході були присутніми міський голова Світлана Усик,  голова районної державної адміністрації Ярослав Яковчук,  голова районної ради Руслан Серпенінов,  в.о командира військової частини А0153 підполковник Микола Верзун, начальник відділу освіти,  молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош.

До присутніх з найщирішими побажаннями звернулися представники влади, зокрема, міський голова Світлана Усик зазначила, що українському народу притаманне збереження та розвиток національних військових традицій, сприяння подальшого патріотичного духу у молоді, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, побажала учасникам успіхів та перемоги.

Дуже схвально, що молодь змінює свої звички користуватися не лише комп’ютерами та сучасними гаджетами, а й загартовують себе в спорті. Віримо, що перемогу отримає найкраща, найдружніша та найсильніша команда.