Ви є тут

5-7 жовтня проводиться тренінг з навчання тренерів «Програма 15»

Український фонд «Благополуччя дітей» за підтримки за підтримки ProtestantAgencyforDiakoniaandDevelopment - BreadfortheWorld  продовжує роботу над проектом «Профілактика ВІЛ / СНІДу та підтримка соціально-психологічного здоров’я в Україні - робота з громадою за «Програмою 15».

«Програма 15» - це ефективна сучасна технологія групової роботи з підлітками та їхніми батьками, метою якої є створення умов для підвищення якості життя та запобігання розповсюдження соціально-небезпечних явищ і захворювань (ВІЛ-інфекції, інфекції, що передаються статевим шляхом, алкоголізму та наркоманії) у суспільстві. Програма базується на наукових підходах і принципах, які довели свою ефективність у формуванні позитивних життєвих навичок у різних країнах світу.

Програма успішно впроваджується у Волинській та Черкаській областях з 2014 року і вже охопила понад 150 сімей. У 2017 році проектом передбачено підготовку 6 нових тренерських команд роботі за Програмою, в тому числі у м. Сарни.

5-7 жовтня 2017 року в м. Сарни Український фонд «Благополуччя дітей» проводить другий  тренінг з навчання тренерів «Програмі 15»: «Програма 15»: профілактика ВІЛ-інфекції та підтримка психосоціального здоров’я в Україні» – методологічні основи та стратегія впровадження у локальних громадах. Частина 1». Під час навчання учасники будуть ознайомлені з новими змістовими модулями програми та матимуть змогу відпрацювати навички, необхідні для її впровадження. Тренерами виступлять автори-упорядники Програми, фахівці даного фонду.

Фоторепортаж: