Ви є тут

Підсумки підготовки міста до зими заслухали на засіданні міськвиконкому

На черговому засіданні міськвиконкому розглянули десять питань порядку денного по яких  прийняли відповідні рішення. В порядку контролю за виконанням рішення  від 17.05.2017 № 166 " Про результати опалювального сезону 2016-2017 років та заходи по підготовці до опалювального сезону 2017-2018 років" звітував директор КП "Сарнитеплосервіс" Віталій Тусь, який повідомив, що на виконання рішення виконкому на підприємстві розробили та затвердили заходи. Протягом літніх місяців виконували ремонтні і регламентні роботи по підготовці  котелень і мереж теплопостачання до експлуатації у зимовий період. Зокрема:   підготовлені 4 котельні загальною потужністю 5,5 Гкал/год., в яких, 9 котлоагрегатів («Буран-700» - 3 шт., «Буран-600» - 3 шт., «Буран-400» - 1 шт., «Квартал-700» - 2 шт.). Всі котельні працюють на твердому паливі.

       Послуги з централізованого теплопостачання отримують 3 житлові будинки (в м. Сарни – 1 будинок (4 квартири)), 22 об’єкти бюджетної сфери, 10 інших організацій, загальна опалювальна площа становить        56,7 тис. м2. Всі 4 котельні підприємства обладнані приладами обліку теплової енергії.

       15.05.2017 року протоколом №05/17 обласної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах підтверджено заборгованість з різниці в тарифах в обсязі 2966,7 тис. грн., якою заплановано погасити заборгованість за спожитий природний газ спожитий за минулі роки.

       Дебіторська заборгованість за надані послуги з теплопостачання становить 444,9 тис. грн., в тому числі населення 402,4 тис. грн.

       Відповідно до повідомлення Мінрегіонбуду України від 18.07.2017 року КП «Сарнитеплосервіс» внесено до реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії відповідно до Закону України «Про заходи спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних підприємств за спожиті енергоносії, що дає можливість списання штрафних санкцій та пені, нарахованих НАК «Нафтогаз України».

Про хід підготовки житлового фонду міської комунальної власності до експлуатації в осінньо-зимовий період інформував начальник КП"Житлосервіс" Олександр Місько.  При підготовці до зими    підприємством   освоєно 1,5 млн. грн.,  з яких - 359,8  тис. грн., - кошти міського бюджету на придбання будівельних матеріалів.

За ці кошти проведено:

ремонт плоских дахів багатоквартирних житлових будинків по вул. Військова, 22; Белгородська, 1В; Я. Мудрого, 5; Котляревського, 51; частково виконано ремонт плоских дахів будинків по вул. Суворова, 2, 7;

заміну водопровідної мережі по підвалах житлових будинків по вул. Белгородська, 38; Старицького, 15; Широка, 60; Дослідна станція, 13;

ремонт покрівель із заміною розділок, листів шиферу, частковою заміною коньків, заміною водостічних труб, чистка жолобів на                28-ми житлових будинках ;

ремонт шиферної покрівлі козирків над входами в під’їзди будинків по вул. Лисенка, 4; Широка, 9;

ремонт та часткову заміну труб водопостачання, запірної арматури на по підвалах і квартирах 42-ох будинків;

заміну водопровідних стояків з металевих труб на металопластикові загальною кількістю 156 м.п.;

ремонт та заміна каналізаційних труб в підвалах 54-ох будинків;

заміну каналізаційних труб по стояку від колодязя до підвалу і частково по підвалу в кількості 92 м.п. у 20-ти будинках;

ремонт, заміну вхідних дверних блоків у підвали та під’їзди, слухові вікна та люки на горищах 32-ох будинків;

заміну віконних блоків у під’їзді житлового будинку по вул. Широка, 60;

ремонт електрощитових та групових електричних щитів з частковою заміною обладнання в 39-ти житлових будинках;

ремонт оголовків димовентканалів 4-ох будинків;

поточний ремонт під’їздів 19-ти будинків;

       Станом на 15.09.2017 року підписано паспорти технічної готовності та акти підготовки до зими на 144 будинки, що складає 100%.

       Із 115 багатоповерхових будинків із централізованим опаленням залишився 1 будинок (4 квартири) по вул. Лисенка, 4.

       Виробничі приміщення підприємства знаходяться в задовільному стані і до роботи в зимових умовах готові.

       Заборгованість населення по квартплаті становить 650,7 тис. грн., відсоток проплати населення з початку року становить 96,1%.

       Багатоквартирний житловий фонд комунальної власності не обладнаний побудинковими приладами обліку та регулювання води і теплової енергії, але 92,7% квартир житлового фонду забезпечені по квартирними засобами обліку холодної води.

         Міськвиконком схвалив Програму " Сортуй заради майбутнього" на 2017 рік та подав її на затвердження міською радою. Кошти на реалізацію першого етапу Програми передбачені в сумі 158,0 тис.грн.,, з яких 98.0 тис грн.. виділені як субвенція з обласного бюджету під одноіменний  Проект

м. Сарни, який визнаний переможцем обласного конкурсу, решта – 60.0 тис. грн.. з міського бюджету. Окремими рішеннями міськвиконком схвалив зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на території міста Сарни на 2017 рік в частині додаткових коштів для районної федерації баскетболу та додатково - кошти для районної федерації футболу. Крім цих питань, затвердили план роботи на листопад 2017 року, розглянули листи, заяви, звернення громадян по яких прийняли рішення в межах повноважень та законодавства України.

         У питанні "Різне" міський голова поінформувала присутніх про роботи, які виконуються у місті в даний період. Зокрема: на погодженні патрульної поліції перебуває схема дорожнього руху під час виконання робіт з асфальтування частини вул. Грушевського, очікується дозвіл на початок робіт по реалізації проектів капітального ремонту дорожнього покриття частин вул. Толстого, Технічної з облаштуванням системи водовідведення та тротуарів. Крім того, повторно, оголошений тендер на виконання робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття частини вул. Соборної. На погодженні для отримання дозволу на початок робіт перебувають проекти по будівництву тротуару по вул. Шарпака, світлофору на перехресті вул. Бєлгородської-Технічної. Проходять експертизу проекти будівництва тротуару по вул. Бєлгородській, капітального ремонту частини вул. Набережної. Міський голова запропонувала членам виконкому взяти участь у міських заходах до Дня українського козацтва, Дня захисника України, які відзначаються в Україні 14 жовтня та інших міських проектах.