Ви є тут

ВІСТІ З МІСЬКОЇ РАДИ

З ініціативи міськвиконкому 11 вересня 2017 року відбулась робоча нарада за участю міського голови Усик С.Б., першого заступника міського голови Хомича В.А., секретаря ради Палієнко Т.Ф., начальника відділу земельних ресурсів Корнійчук Н.М., ГО "Сарненська ветеранська спілка учасників АТО та захисників вітчизни" (керівник Пригарський А.П.), ГО "Районна ветеранська спілка учасників АТО Сарненщини" (керівник Куришко В.М.), ГО "Районна організація ветеранів Афганістану" (керівник Радько Г.Г.), ГО "Союз Чорнобиль" (керівник Нестерук В.І.) з питань реалізації рішень міської ради щодо виділення земельних ділянок пільговій категорії населення міста.

Міський голова ще раз поінформувала, що рішення про виділення земельних ділянок під забудову для пільгової категорії населення, в т.ч. учасникам АТО, сесією міської ради було прийняте виключно після проходження обговорення з громадськими організаціями та активістами, проведеного "круглого столу" за їх участю, за пропозиціями представників воїнів АТО, учасників бойових дій, ліквідаторів аварії на ЧАЕС, що зазначено у відповідних протоколах, які засвідчені їх підписами.

Таким чином, на масивах, на які розроблені детальні плани забудови, було виділено земельні ділянки:

учасникам АТО – 239;

дружинам учасників АТО – 8;

постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії – 17;

постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС ІІІ категорія – 1;

ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС – 7;

учасникам бойових дій – 26;

учасникам Великої Вітчизняної війни – 3;

дружинам померлих ветеранів війни – 2;

інвалідам Великої Вітчизняної війни – 2;

дітям війни – 2;

інвалідам війни – 9.

Усі виділені ділянки розташовані не відокремлено, а у масивах, де уже йде забудова територій.

Хоча, як зазначила міський голова, є частина ділянок, яка порушена нашими мешканцями під час видобутку піску та влаштуванням стихійних сміттєзвалищ.

На нараді міським головою було запропоновано спільно, кожен в міру своїх можливостей та повноважень, не гаслами, а конкретними діями, так як ми починали допомагати нашим воїнам на сході країни, - хтось технікою, хтось паливом, хтось робочими руками і спільно вирішити проблеми, які виникли на ділянках.

Пропозиція була підтримана  і підприємцями, з якими вели перемовини у міськвиконкомі.

На нараді піднімались питання і розвитку інфраструктури на виділених масивах під забудову.

Як зазначила міський голова, паралельно з цим процесом розробляється необхідна документація для розвитку інфраструктури нових вулиць, які будуть облаштовані разом з власниками ділянок.

На експертизі знаходиться уже виготовлена проектно-кошторисна документація та передбачені кошти по електрофікації вул. Лугової, Аеродромної, Підлісної, Стефаника в м. Сарни із встановленням трансформаторної підстанції, що дасть можливість освітлення  і новозбудованих вулиць. Проектанти працюють над виготовленням проекту по водозабезпеченню даного мікрорайону.

В минулому році освітлена вул. Ювілейна і буде продовжено процес освітлення і нового масиву.

Усі питання, які піднімались на спільній нараді, були конструктивно обговорені, в т.ч. і з виїздом на місце розташування земельних масивів, та намічені спільні першочергові заходи щодо відновлення частини порушених земель.