Ви є тут

ДНЗ міста розпочали новий навчальний рік

Ось і закінчилось літо – період відпусток, засмаги, бадьорості та канікул.  З початком барвистої осені розпочався навчальний рік, який радісно відкрив двері дошкільних закладів міста для гомінкої малечі.

Один із основних напрямків державної освітянської політики – модернізація системи дошкільної освіти – став пріоритетом у діяльності міської ради.

31.08.2017 року на черговому засіданні міськвиконкому слухалось питання "Про підготовку дошкільних навчальних закладів міста до нового навчального року".

Міський голова, заступники міського голови безпосередньо координували хід робіт, відвідували об’єкти, які ремонтувались, загалом на усі 8 ДНЗ протягом звітного періоду було спрямовано більше 2 млн.грн. Аби вчасно виконати заплановані роботи, на допомогу колективам ДНЗ прийшли батьки.

Особлива увага зверталась на роботи по проведенню ремонтів харчоблоків, оснащення їх новою витяжною системою, проведення ремонтних робіт по водопостачанню та водовідведенню, реконструкції санвузлів. Закуплено професійне обладнання, посуд. "Адже від якісного, правильного харчування значною мірою залежить здоров’я, розвиток наших маленьких вихованців", - відзначає міський голова С.Усик. Протягом останніх років було зосереджено увагу на впровадженні енергозберігаючих заходів: ремонтних робіт по утепленню дошкільних навчальних закладів,  заміні вікон, дверних блоків, утепленню фасадів та дахів.

Працею батьків та працівників дитячих закладів облаштовані зони відпочинку та ігрові кімнати, креативність та творчість при оформленні ігрових куточків наочності, роздаткових матеріалів була відмічена при проведенні оглядів дошкільних навчальних закладів.

У місті за останній рік зроблено значний крок для зміцнення матеріально-технічної бази ДНЗ. Міська рада, депутати виважено підходять до розв’язання даних проблем, на сьогодні це пріоритетний напрямок діяльності міської ради.

Підтримку депутатського корпусу отримали і питання забезпеченості в повному обсязі фінансування заробітної плати працівникам ДНЗ, з врахуванням збільшення мінімальної заробітної плати, впровадження тарифних розрядів з                 1 вересня 2017 року. Враховуючи, що субвенція з районного бюджету не забезпечує повністю фінансову потребу, додатково було виділено з міського бюджету 4,7 млн.грн. на цю мету.

Міськвиконком висловлює щиру подяку батькам, колективам, депутатам, меценатам за підтримку, спільну роботу, активну участь у створенні належних умов виховання, навчання, перебування дітей в дошкільних закладах міста.