Ви є тут

Вітання до професійного свята

Шановні спортсмени, тренери та всі фахівці галузі фізичної культури.

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем фізичної культури та спорту України!

Це свято не тільки професійних спортсменів та тренерів, це свято всіх, хто підтримує здоровий спосіб життя, хто прагне до фізичного та духовного розвитку, адже спорт загартовує не тільки тіло, а й дух, забезпечує гармонійний розвиток людини як особистості.

Українська держава виховала багато відомих світу представників фізичної культури та спорту. Серед них – і наші сарненські спортсмени, які  знані далеко за межами України. Вони є учасниками та переможцями змагань міжнародного рівня. Тріумфи наших земляків на міжнародній арені вселяють почуття гордості не тільки за Сарни, а й за країну вцілому. Кожна спортивна перемога створює міцну основу патріотичного виховання дітей та молоді, закладає надійний фундамент визнання Україні у світі, зміцнює її авторитет. Перемога кожного українського спортсмена – це перемога всього українського народу.

У день професійного свята прийміть найщиріші побажання здоров’я, сили, легких спортивних та життєвих перемог, успіхів у всіх починаннях. Нехай вірними супутниками на нелегкій спортивній дорозі буде удача, мужність та відданість обраній справі, а ваша наполеглива праця, терпіння та завзятість допомагають підкорювати нові спортивні висоти.

З повагою

міський голова Світлана Усик