Ви є тут

Новини із сесійної зали

31 серпня пройшла 17 позачергова сесія Сарненської міської ради. Перед початком роботи сесії міський голова привітала депутатів, котрі відсвяткували свій день народження в міжсесійний період. В роботі сесії взяли участь спеціалісти міськвиконкому та представники засобів масової інформації. На сесію прибуло 26 депутатів із 34 міських обранців. Після затвердження порядку денного депутати розглянули питання, що стосуються внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста на 2017 рік щодо доповнення пункту 3 "Розбудова транспортної інфраструктури" розділу"Пріоритетні завдання на 2017 рік" та  змін до міського бюджету на 2017 рік, одне із соціально значимих питань для громади міста та району, а саме співфінансування поточного середнього ремонту дороги державного значення – шляхопроводу на км 65+265 та км 65+566 автомобільної дороги "Городище – Рівне – Старокостянтинів" у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2017 № 303 "Деякі питання використання у 2017 році коштів, залучених у попередні роки під державні гарантії Державним автомобільним агентством автомобільних доріг".

Даною постановою обов’язковою умовою фінансування в Державного бюджету ремонтних робіт шляхопроводу є виділення з місцевих бюджетів видатків в обсязі не менше 10 відсотків від загальної вартості. Роботи по даному об’єкту буде виконувати Служба автомобільних доріг в Рівненській області, яка на даний час виготовила всю необхідну проектно-кошторисну документацію, провела процедуру закупівель та уклала відповідні угоди на ведення робіт. Ситуація зі станом доріг загального користування постійно тримається на контролі міської ради, на сьогодні, зокрема, було виділено кошти з міського бюджету на дану мету в сумі 746700 грн.

Другим важливим питанням позачергової сесії було питання "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації в м.Сарни по вул. Я. Мудрого" (будівництво басейну).

Сесія була конструктивною, дієвою та результативною.

В "Різному" міські обранці поговорили про нагальні проблеми, міський голова поінформувала про роботу по проектах, над якими працює рада і повідомила, що станом на 06.09.2017 року розроблена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт доріг по вул. Грушевського, Технічній, Толстого, Соборній в м. Сарни.

Проведена процедура закупівлі за результатами якої укладено договори з підрядними організаціями на капітальний ремонт асфальтного покриття по вул. Грушевського, Толстого, Технічній. Проектна документація по зазначеним вище об’єктам знаходиться на стадії отримання дозволу про початок виконання будівельних робіт від управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області.

Проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт тротуару по вул. Шарпака пройшла державну будівельну експертизу і також знаходиться на стадії отримання дозволу від ДАБІ.

Виготовлено ПКД для будівництва світлофорного об’єкта на перехресті вул. Белгородська – Технічна в м. Сарни, на сьогоднішній день міськвиконкомом вивчаються пропозиції підрядних організацій з приводу його встановлення.

На стадії проходження державної будівельної експертизи перебувають проекти по будівництву напірної каналізаційної мережі від житлового будинку №17 по вул. Грушевського та капітальному ремонту тротуару по вул. Белгородській (в межах вул. Кн. Ольги – Варшавська) та будівництву лінії зовнішнього електропостачання житлового масиву по вул. Лугова, Аеродромна, Підлісна, Стефаника в м. Сарни.  

На стадії розроблення знаходяться проекти по будівництву дошкільного навчального закладу комбінованого типу (ясла-садок) по вул. Грушевського та капітальному ремонту дороги по вул. Набережній в м. Сарни.

Міський голова подякувала за роботу та єдність думки у вирішенні спільних завдань на благо розвитку міської громади.