Ви є тут

ЗВЕРНЕННЯ

Чистота й порядок у рідному місті - справа громади!

24 серпня  2017 року будемо відзначати головне державне свято країни - День Незалежності України. Майбутнє України залежить від нашої з вами щоденної праці, від бажання зробити країну та місто зокрема, благополучними. Кожний із нас бажає жити у благоустроєному, комфортному місті, ошатних будинках,  на затишних вулицях  з упорядкованими зонами відпочинку.

Вже традиційно, напередодні  свят, проводяться роботи по впорядкуванню та   благоустрою міста, наведенню чистоти та прибирання довкілля. Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту, кожного подвір’я. Стан вулиць, їх охайність і впорядкованість - це оцінка в цілому громаді та кожному з нас. Разом, всією громадою, ми маємо дбати про чистоту навколишнього середовища, турбуватися про благоустрій міста  у якому  живемо.

Звертаємось до всіх мешканців міста з пропозицією взяти активну участь у проведенні впорядкування  міських  вулиць, власних осель, приміщень закладів торгівлі, підприємств, установ, організацій, парків, скверів, дитячих майданчиків. Сподіваємося, що всі небайдужі, візьмуть активну участь у благоустрої  міста. Чистота й порядок у рідному місті, завжди були справою не лише комунальних служб, але і усієї громади. Нехай впорядковані нами вулиці стануть справжньою окрасою  міста!

Міськвиконком