Ви є тут

Міськвиконком інформує

            Працівники КП "Екосервіс" із залученням техніки  КП "Трудівник" та спецтехніки (екскаватори) від підрядної організації продовжують роботи по відновленню функціонування водовідвідного колектора по вул. Некрасова. Відновленню підлягає 150 м. погонних мережі. Станом на 14.07.2017 відновлено 120 м. погонних. Для прокладання нової мережі використовуються сучасні спеціальні колекторні труби, придбані за кошти міського бюджету. Ускладнення в роботі спричинені заляганням колектора на великій глибині, комунікаційні мережі зв’язку та газу, насиченість грунту водою. Роботи заплановано завершити протягом наступних десяти днів.

            З початку нинішнього тижня розпочали роботу другі зміни таборів при міських будинках культури "Сузір’я", "Залізничник", міському клубі "Колос". Зареєструвались відвідувати табори понад 120 дітей шкільного віку.

            Однією із форм роботи, організатори, а це працівники  закладів культури, запропонували екскурсії з відвідування підприємств, установ, музею, військової частини, райвійськкомату, бібліотеки та інших закладів. 14 липня ц.р. діти табору при МБК "Залізничник" відвідали з екскурсією міську раду.

            Керуючий справами Віктор Бахно поінформував дітей про історію рідного міста, ознайомив із структурою міської ради і специфікою її  роботи. Діти ознайомились із змістом стенду "Гордість міста" та "Керівники територіальної громади", Державними символами. На завершення отримали від організаторів смаколики.

            За період з 03.07.2017 по 14.07.2017 відповідно до затверджених графіків обстеження матеріально-побутових умов проживання та виховання дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах на ІІ півріччя 2017 року головним спеціалістом міськвиконкому по роботі з молоддю і спорту Галиною Набухотною було обстежено 6 сімей. Проводилися обстеження за зверненнями громадян на оформлення акта обстеження матеріально-побутових умов проживання для отримання гуманітарної допомоги від МБФ «Глорія» - 8 сімей, для надання у навчальний заклад – 1 сім'я, для надання за місцем роботи – 1 сім'я, для надання в Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації – 1 сім'я.

            За вищевказаний період було видано 14 довідок громадянам про період проживання на радіоактивно-забрудненій території, що відносилася до зони посиленого радіоекологічного контролю (4 зона) для надання в Пенсійний фонд та Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. А також були надані довідки про перебування на утриманні неповнолітніх дітей – 2 особам та 4 особам – довідки про те, що батько не бере участі у вихованні дитини.

            Завершилися ігри І та ІІ ліги відповідно до Календаря матчів чемпіонату Сарненського району 2017 року з футболу. У І лізі за першість змагалися 12 футбольних команд, у ІІ лізі – 11.

            Міська футбольна команда «Олімп» (СК «Олімп») за результатами ігор І кола чемпіонату перебуває на І місці турнірної таблиці чемпіонату випередивши на 1 очко найближчих переслідувачів, футбольні команди «Колос» (с. Стрільськ) та «Колос» (с. Кричильськ), а команда «Фаворит» на 6.

             Вітаємо наших футболістів з досягненням хороших результатів у змаганнях та бажаємо подальших перемог.

 

 

 

Фоторепортаж: