Ви є тут

Про дотримання Правил розміщення реклами

Рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09.06.2016 №180 затверджено Правила розміщення зовнішньої реклами в м.Сарни. Дія цих Правил поширюється на всю територію м. Сарни, на всі підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності та відомчої належності, а також на суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері зовнішньої реклами у м. Сарни, та фізичних осіб, що надають у користування місця для розміщення рекламних засобів. Правила є обов’язковими для виконання всіма учасниками рекламної діяльності.

Розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни проводиться виключно на підставі дозволів, що видаються робочим органом відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, у тому числі і на приватних земельних ділянках.

Виконавчий комітет Сарненської міської ради звертається до всіх розповсюджувачів зовнішньої реклами, а також до власників земельних ділянок, на яких розміщено рекламні засоби, з проханням звернутись у відділ ЖКГ та розвитку території Сарненської міської ради для отримання відповідного дозволу або демонтувати незаконно встановлені рекламні засоби у найкоротші терміни.

В разі виявлення самовільно розміщених рекламних засобів рекламорозповсюджувачам направлятиметься вимога на демонтаж. Розповсюджувач зовнішньої реклами зобов'язаний протягом трьох днів з моменту отримання вимоги усунути зазначені у вимозі порушення та повідомити в цей же строк робочий орган в письмовій формі.  Демонтаж рекламних засобів здійснюється без направлення розповсюджувачу зовнішньої реклами вимоги, якщо власник або адреса власника рекламних засобів не встановлені.