Ви є тут

Міськвиконком інформує

  З метою своєчасного і якісного проведення об’ємних ремонтних робіт на харчоблоках дитячих садочків, 5 липня 2017 року міськвиконком, за  зверненнями завідувачів окремих дошкільних навчальних закладів міста та погодження загальних зборів батьків, вніс зміни до режиму їх роботи. Так, зокрема, на липень – серпень 2017 року призупинено навчальний процес у ДНЗ № 4, 7, 8 м. Сарни, на серпень цього року – для ДНЗ №1, 3, 5, 6, 9.

Колективи ДНЗ № 4, 7, 8 спільними зусиллями, разом з батьками дітей розпочали ремонтні роботи у закладах.

Зокрема, у ДНЗ № 4 підготували санвузли до монтажу плитки та сантехніки, ведуться поточні ремонтні роботи на харчоблоці, ремонтуються окремі господарські приміщення і коридори.

У ДНЗ № 7 ремонтують приміщення музичної зали, по-новому штукатурять і грунтують стіни, ремонтують санвузол, виконують ремонтні роботи у кімнатах груп і спалень. Всі роботи ведуть працівники навчального закладу.

Великий об’єм ремонтних робіт розпочато у ДНЗ № 8. Проводять роботи по ремонту харчоблоку, заміні проводів внутрішньої електричної мережі, встановленню сучасних автоматичних вимикачів,  підготовці стін під шпаклювання, викладення плитки та встановлення нової вентиляційної системи. За благодійні кошти ремонтують  пральню. Також  міняють дверні блоки, плитку. Облаштовують кімнату для прасування. Тривають роботи з ремонту внутрішнього коридору. До початку навчального року заплановано підготувати 11 груп.

Також активно задіяний до ремонтних робіт, практично у повному складі, колектив працівників ДНЗ № 9. Спільно з батьками дітей здійснюють роботи майже у всіх групах навчального закладу. Заплановано відремонтувати  окремі санвузли, всі групові кімнати, коридори закладу, покласти  кахельну плитку, провести капітальний ремонт кімнати для прання білизни.

Активну участь батьків дітей, благодійну допомогу у процесі проведення ремонту  відзначають керівники дитячих навчальних закладів та, звісно, найвагомішою підтримкою у цьому процесі є фінансування міською радою.

Декілька днів поспіль працівники КП "Житлосервіс" виконували ремонтні роботи по ремонту покрівлі будинку № 22 по вул. Військовій. Із загальної площі 850 м2. покрівлі будинку відремонтовано половину. Іншу частину відремонтують при сприятливих погодних умовах. Будівельні матеріали для цього підготовлені у повному об’ємі. З початку року за рахунок комунального підприємства вже відремонтовано покрівлі на будинках № 54, по вул. Пушкіна ( 3200м2),  № 1В по вул. Бєлгородській загальною площею 1000м2.

Сантехніки цього ж підприємства 13.07.2017 року розпочали заміну труб магістрального водопроводу у будинках № 7, 8 по вул. Набережній. Роботи заплановано виконати протягом двох днів. У зв’язку з цим приносимо  вибачення за тимчасові незручності.

З метою зміцнення матеріально-технічної бази комунальних підприємств міста, для потреб КП "Житлосервіс" закуплено трактор МТЗ-80-1. Кошти для придбання техніки виділено з міського бюджету. Наступне придбання – причіп до трактора, заплановано закупити в термін, необхідний для проходження процедури публічних закупівель.

Працівники КП "Трудівник" виконують косіння трави по вулицях Леонтовича, Миколи Амосова, Суворова.

 

 

Фоторепортаж: