Ви є тут

Розпочали роботу літні табори міста

Літній період – це час відпочинку, розваг та оздоровлення. Аби діти міста мали можливість активно та змістовно провести літні канікули, 12 червня цього року свою роботу розпочали дитячі оздоровчі табори відпочинку з денним перебуванням. На базі міського будинку культури «Залізничник» діє табір «Друзі», спільний табір МБК «Сузіря» та ПК «Юність» - «Веселі канікули» та при міському клубі «Колос» табір «Веселка».

Програми таборів насичені прогулянками, іграми, змаганнями, розвагами, екскурсіями, спортивними заняттями для зміцнення здоров’я дітей та їх розвитку, пізнавальними бесідами, цікавими знайомствами. Організатори таборів застосовують таку форму роботи з дітьми, яка спрямована на виховання національної свідомості, почуття патріотизму, збереження національних традицій та звичаїв, популяризацію здорового способу життя та налагодження дружніх відносин між учасниками літніх таборів.

Сьогодні, учасники табору «Друзі» при МБК «Залізничник» та табору МБК «Сузіря» та ПК «Юність» - «Веселі канікули» завітали з екскурсією до Сарненської міської ради, де їх привітно зустріли керуючий справами міськвиконкому Віктор Бахно та працівники Сарненської міської ради. Ознайомивши дітей з роботою установи, кожен, по завершенню, отримав солодкі подарунки від міського голови та мав можливість посидіти у кріслі мера.

 

Власна інформація