Ви є тут

Учнівська молодь міста долучається до облагородження міста креативно та старанно

Учні Сарненського НВК "Школа-колегіум" у День Вишиванки, 18 травня 2017 року, спільно з представниками міської ради облаштували ліхтарі центрального скверу на вул. Широкій символічними українськими вишитими рушниками.

А напередодні представники команди Сарненського НВК "Школа-колегіум" ім. Т.Г.Шевченка Restart зустрілися з міським головою для обговорення своїх ідей та задумів для реалізації міського проекту у межах Освітнього проекту "Відкривай Україну". Бесіда Світлани Усик та учнівської молоді була продуктивною, цікавою та насиченою, адже до уваги міського голови учасники зустрічі представили різні ідеї для розвитку міста. Окремі з яких, після детального обговорення, обрали для реалізації за підтримки міської ради.

«Відкривай Україну» - освітній геймифікований проект для підлітків з малих міст України, який навчатиме прояву активної громадянської позиції та реалізації суспільно-корисних проектів.

А далі, за умовами участі у проекті представники команди Сарненського НВК "Школа-колегіум" продовжують працювати над завданнями наступного етапу проекту, вони готують відеопродукт спільних дій міської ради та школи, з яким представлятимуть місто Сарни  у Луцьку 5 червня 2017 року. З нетерпінням чекаємо результатів...

Проект складається з декількох «кроків», більше можна дізнатись тут: http://vidkruvai.com.ua/