Ви є тут

День пам’яті жертв політичних репресій започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України

Cьогодні, 19 травня 2017 року, до Дня пам’яті жертв політичних репресій в місті Сарни на міському кладовищі № 1 по вул. Ковельській відбулося покладання квітів до братських могил жертв політичних репресій. Пам’ять про жертв тоталітарного режиму вшанували міський голова Світлана Усик,  голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов, заступники РДА, міської та районної рад, громадськість міста.

«21 травня – День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій. Заради  відродження національної пам’яті та утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства ми вшануваємо пам’ять репресованих українців та передаємо історію про їх біль наступним поколінням українців», - наголосив голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук.

Представники місцевих органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади низько вклонились та вшанували хвилиною мовчання всіх, хто загинув унаслідок політичних репресій та переслідувань.