Ви є тут

Відбулась позачергова сесія міської ради

12 квітня 2017 року, на позачерговій, XIV сесії VII скликання розглянули питання про відведення земельних ділянок для житлової забудови громадянам пільгових категорій. Зокрема, учасникам бойових дій, ветеранам й учасникам війни та АТО, чорнобильцям, особам з інвалідністю та ін. Всього задовольнили 206 заяв відповідно до детального плану територій, обмежених вулицями Рівненська, Волинська та Ювілейна.

Питання про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій міста Сарни із земельних питань виявилося найбільш об’ємним та дискусійним.

На звернення Сарненського районного відділу Управління внутрішніх справ України у Рівненській області було прийнято рішення про розроблення детальних планів територій по вул. Демократичній та Технічній під будівництво багатоквартирних житлових будинків. Також, обранці міської громади  затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальноосвітній школі № 3.

Тема земельних питань у місті Сарни є актуальною. Адже на розгляд міської ради  від мешканців міста надійшло більше 1500 заяв на отримання земельних ділянок.

Загалом же, обранці міської громади погодили порядок денний із 15-ти питань. Належну увагу надали депутатським заявам, зверненням та запитам і внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Сарни на 2017 рік.

Обговорили актуальну проблему, що стосується безпритульних тварин у нашому місті та внесли  зміни до цільової програми, дії якої направлені на впровадження систем обліку, профілактики захворювань і регулювання їх чисельності.   

Одним з ключових питань було – про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік. Депутати погодили виділення коштів (100 тисяч гривень) з міського бюджету для Сарненського відділу поліції на придбання комп’ютерів та оргтехніки. А також, - пожежно-рятувальним підрозділам (50 тисяч гривень) на придбання паливно-мастильних матеріалів. Адже для територіальної громади міста важливо, щоб правоохоронці та рятувальники були забезпечені всім необхідним для оперативної роботи.

Також, за погодженням депутатів, отримали назви ново-відведені запроектовані вулиці. Обговорили план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів та затвердили Статут територіальної громади міста у новій редакції. Цей документ визначає систему місцевого самоврядування, форми та порядок діяльності територіальної громади, її органів та посадових осіб, гарантії прав жителів міста.  Має  велике значення  для міста та його мешканців, адже є Конституцією нашого міста.

Завершуючи пленарне засідання позачергової 14-ї сесії, міський голова Світлана Усик поінформувала про роботу, яку у місті уже проведено, та що планується  зробити.

Обговорили також питання децентралізації. Депутати відмітили, що хотіли б детально ознайомитись з бюджетами територіальних громад, перспективними планами розвитку  та проблемами, що виникнуть у разі об’єднання. Міський голова зазначила, що ключовим фактором, який об’єднує усіх - бажання жити краще, поінформувала присутніх про те, які кроки зроблені міською радою.

Насамкінець позачергової 14-ї сесії міської ради сьомого скликання  Світлана Борисівна ініціювала акцію «Посади дерево». І наступного дня  працівники виконавчого апарату, депутати міської ради та активісти посадили дерева біля приміщення міськради, як символ добра, розвитку та благополуччя.