№282 від 08 листопада 2022 року "Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт та облаштування споруди цивільного захисту (укриття) за адресою : м. Сарни , вул. Широка, 31"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08 листопада 2022 року                                                                                           №282

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості

об’єкта будівництва на поточний ремонт та облаштування споруди

цивільного захисту (укриття) за адресою : м. Сарни , вул. Широка, 31

На виконання рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 20.04.2022 №159 «Про визнання головного розпорядника бюджетних коштів на  2022 рік  щодо здійснення окремих видатків», рішення Сарненської міської ради від 23.12.2021 №724 «Про бюджет Сарненської міської територіальної на 2022 рік (17566000000)», зі змінами, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на поточний ремонт та облаштування споруди цивільного захисту (укриття) за адресою: м. Сарни , вул. Широка, 31 у сумі 3114,930 тис.грн, в тому числі будівельні роботи 2161,513 тис.грн.
  2. Начальнику відділу фінансово-господарського забезпечення – головному бухгалтеру Сарненської міської ради Ользі ДУМНІЦЬКІЙ проводити фінансування згідно з бюджетними призначеннями та актами наданих послуг.
  3. Контроль за виконанням робіт покласти на заступника начальника управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю – начальника відділу житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Юрія КОЗЯРЧУКА.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024
Про надання дозволу на розроблення детального плану території