, Головний редактор

№260 від 02 листопада 2021 року "Про внесення змін в окремі розпорядження Сарненського міського голови"

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

02 листопада 2021 року                                                                                            № 260

 

Про внесення змін в окремі

розпорядження Сарненського

міського голови

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

  1. Викласти пункт 3 розпорядження Сарненського міського голови від 31.03.2021 № 55 «Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс закладам освіти, закладам дошкільної освіти, управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради, КНП «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради» в наступній редакції:

«3. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради у кількості 52 (п’ятдесят два)  шт. (додаються)».

 

  1. Викласти пункт 1 розпорядження Сарненського міського голови від 05.05.2021 № 78 «Про затвердження актів приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради» в наступній редакції:

«1. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів від Сарненської міської ради на баланс управління культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради у кількості 5 (п’ять) шт. (додаються).

 

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників міського голови Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

 

 

 

 

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

                                       

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання