№55 від 01 квітня 2022 року "Про скликання виконавчого комітету міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

01 квітня 2022 року                                                                                          № 55

Про скликання виконавчого

комітету міської ради

Відповідно до регламенту роботи виконавчого комітету Сарненської міської ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2020 № 407 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", керуючись Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», Указом Президента України від                 14 березня 2022 року №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», у зв’язку необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії воєнного стану в Україні:

1. Скликати засідання виконавчого комітету міської ради 06 квітня 2022 року о 15.00 год. у залі засідань міської ради (вул. Широка, 31), за допомогою технічних засобів аудіо- та/або відео-комунікації.

1. На розгляд виконавчого комітету внести такі питання:

2.1. Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: Радько Олена Анатоліївна – начальник фінансового управління.

2.2. Про встановлення середніх цін на ритуальні послуги та товари ритуальної належності для КП «Екосервіс».

Інформує: Янок Ігор Михайлович – начальник відділу соціально-економічного розвитку.

2.3. Про затвердження  тарифів на платні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради у новій редакції.

Інформує: Максимук Ольга Анатоліївна – головний лікар  КНП  «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги».

2.4. Про використання гуртожитку по вул.Варшавській, 6 м. Сарни Сарненського району Рівненської області.

Інформує: Шостак Яна Сергіївна – начальник відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.5. Про використання двоквартирного будинку по вул. Просвіти, 20а в м.Сарни Сарненського району Рівненської області.

2.6. Про забезпечення потреб внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, що тимчасового розміщуються у закладах, які фінансуються з бюджету Сарненської міської територіальної громади.

2.7. Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів.

2.8. Про затвердження протоколу № 1 від 01.04.2022 року комісії з питань розгляду заяв про призначення грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, а також членів їх сімей, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Інформує: Фішман Юрій Лазарович – в.о. начальника відділу соціального захисту.

2.9. Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки.

Інформує: Міщеня Володимир Петрович – заступник міського голови.

2.10. Про затвердження подання до суду про призначення опікунів для недієздатних осіб.

Інформує: Ханбекова Антоніна Олександрівна – юрисконсульт КЗ «Центр надання соціальних послуг».

2.11. Про призначення опіки над дітьми-сиротами.

2.12. Про затвердження розпорядження Сарненського міського голови від 31.03.2022 № 53.

Інформує: Гаврилюк Ростислав Богданович – начальник Служби у справах дітей.

2.13. Про розгляд звернень щодо квартирного обліку.

Інформує: Шило Світлана Миколаївна – головний спеціаліст юридичного відділу.

2.14. Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Інформує: Козярчук Юрій Ярославович   – заступник начальника управління – начальник відділу житлово-комунального господарства управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю.

2.15. Про вихід із членів особистого селянського господарства  мешканців старостинських округів.

Інформує: Горенчук Оксана Петрівна – головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку

2.16. Різне.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради