№418 від 04 грудня 2020 року "Про надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам"

04 грудня 2020 року                                                                                        № 418

Про надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.02.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.10.2005 №1130/11410, абзацу шостого частини 1 статті 57 Закону України від 05.09.2017 №2145 в редакції ( №725-ІХ від 18.06.2020) «Про освіту», Закону України від 22.06.2000 № 1841 «Про позашкільну освіту»,  подання дошкільних навчальних закладів комунальної власності Сарненської міської ради, керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати щорічну грошову винагороду в розмірі посадового окладу завідувачам дошкільних навчальних закладів комунальної власності Сарненської міської ради та директору позашкільного навчального закладу «Підлітковий клуб «Юність», за рахунок затвердженого фонду оплати праці на 2020 рік, а саме:
  • (особа)          - завідувачу ДНЗ № 1 «Дзвіночок»;
  • (особа) - завідувачу ДНЗ № 3 «Ялинка»;
  • (особа) - завідувачу ДНЗ № 4 «Сонечко»;
  • (особа)          - завідувачу ДНЗ № 5 «Вербиченька»;
  • (особа) - завідувачу ДНЗ № 6 «Казка»;
  • (особа) - завідувачу ДНЗ № 7 «Калинка»;
  • (особа)          - завідувачу ДНЗ № 8 «Веселка»;
  • (особа) - завідувачу ДНЗ № 9 «Росинка»;
  • (особа)          - директору позашкільного навчального закладу

«Підлітковий клуб «Юність».

1. Рекомендувати керівникам, зазначених в пункті 1 цього рішення, надати педагогічним працівникам щорічну грошову винагороду в межах затвердженого фонду оплати праці відповідних установ, закладів.
  2. Головному бухгалтеру міськвиконкому Орешко Т.Г. здійснити нарахування та виплату щорічної грошової винагороди директору позашкільного навчального закладу «Підлітковий клуб «Юність» в розмірі посадового окладу в межах затвердженого фонду оплати праці на 2020 рік.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Назарця І.П.

Міський голова                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024