Р І Ш Е Н Н Я

04 грудня 2020 року                                                                               № 415

Про погодження створення інклюзивних груп у дошкільному навчальному закладі ( ясла-садок ) комбінованого типу №9 «Росинка» комунальної власності Сарненської міської ради

Розглянувши клопотання  дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) комбінованого типу №9 «Росинка» комунальної власності Сарненської міської ради від 26.11.2020 №46, щодо створення інклюзивної  групи  для дітей з особливими потребами дошкільного віку, відповідно до Закону України «Про охорону дитинства»,   статті 12  «Про дошкільну освіту», Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 06.02.2015 №104/52, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 лютого 2015 р. за № 224/26669, Інструктивно-методичних рекомендацій щодо організації діяльності інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах, постановою Кабінету Міністрів України від 10.04.2019 №530 «Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти  та з метою забезпечення рівного доступу до дошкільної освіти дітей з особливими освітніми потребами, керуючись  підпунктом 1 пункту «а» статті 32,  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Погодити створення інклюзивних груп для дитини з особливими освітніми потребами дошкільного віку на базі дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) комбінованого типу  №9 «Росинка» комунальної власності Сарненської міської ради в кількості 2 одиниці.

2.Завідувачці дошкільного навчального закладу ( ясла-садок) комбінованого типу №9 «Росинка» ( Кошкіна Д.А.) створити належні умови для інклюзивного навчання та виховання дітей.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024