№298 від 15 вересня 2020 року "Про відведення місць та обладнання стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації"

01 вересня 2020 року                                                                                      № 298

"Про відведення місць та обладнання  стендів

для розміщення матеріалів  передвиборної агітації"

Відповідно до частини третьої статті 53 Виборчого Кодексу України, статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", частини другої розділу шостого Регламенту роботи виконавчого комітету міської ради, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Відвести місця та обладнати стенди для розміщення матеріалів передвиборної агітації в м. Сарни за такими адресами:

-   вул. Бєлгородська,7 (біля магазину "Центр";

-   вул. Бєлгородська,10 ( біля КЗ «Сарненська районна

стоматологічна поліклініка);

• мікрорайон Дослідної станції ( біля торговельного центру);
  • вул. Київська ( біля автобусної зупинки "Залізничний вокзал");
  • перехрестя вул. Я. Мудрого – вул. Суворова,7 (біля магазину

"Наш край");

• вул. Соборна, 1 ( біля КП «Готель"Случ" );

-    вул. 8 Березня, 2    ( біля магазину "Барвінок ");

-    вул. Котляревського, 51 ( біля магазину "Престиж);

1.  Директору КП "Екосервіс" (Микосянчик О.С.):
    • Забезпечити облаштування стендів для розміщення матеріалів передвиборної агітації у визначених місцях на території м. Сарни.
    • Зняти всі передвиборні агітаційні матеріали на території м. Сарни з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню голосування(25 жовтня 2020 року).
  2. Довести це рішення до відома суб"єктів виборчого процесу через газету "Сарненські новини", офіційну сторінку міської ради у мережі Інтернет.
  3. Рішення виконавчого комітету міської ради  № 1 від 02.01.2019 "Про відведення місць та обладнання стендів  для розміщення матеріалів  передвиборної агітації "  визнати таким, що втратило чинність.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Віктора Бахна.

Міський голова                                                  Світлана  Усик

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024