№129 від 22 травня 2020 року "Про створення комісії по передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Сарни (основних засобів) з балансу КП «Екосервіс» на баланс КП «Житлосервіс»"

12 травня 2020 року                                                                                               № 129

«Про створення комісії по передачі майна

комунальної власності територіальної громади

м. Сарни (основних засобів) з балансу

КП «Екосервіс» на баланс КП «Житлосервіс»

На виконання рішення Сарненської міської ради від 03.04.2020 №1450 «Про передачу майна комунальної власності територіальної громади м. Сарни з балансу КП «Екосервіс» на баланс КП «Житлосервіс», керуючись статтями 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити комісію по передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Сарни (основних засобів) з балансу КП «Екосервіс» на баланс КП «Житлосервіс», згідно додатку.

1. Комісії здійснити приймання-передачу майна, визначеного рішенням Сарненської міської ради від 03.04.2020 №1450, згідно вимог чинного законодавства України з відповідним оформленням актів приймання-передачі.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А., а організацію його виконання на начальника відділу ЖКГ та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                    СВІТЛАНА УСИК

до рішення виконавчого комітету

від 12 травня 2020 року  № 129

С К Л А Д

комісії по передачі майна комунальної власності територіальної громади м. Сарни (основних засобів) з балансу КП «Екосервіс»  на баланс КП «Житлосервіс»

ГОЛОВА КОМІСІЇ:

1. Хомич Віктор Анатолійович        - перший заступник міського голови;

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

1. Шостак Яна Сергіївна           - начальник відділу юридичного забезпечення міськвиконкому;

1. Козярчук Юрій Ярославович          - начальник відділу ЖКГ та

розвитку території міськвиконкому;

1. Захарчук Віктор Олександрович  - головний інженер КП «Екосервіс»;

1. Нужна Ольга Юріївна - головний бухгалтер КП «Екосервіс»;

1. Лімонов Ерік Михайлович      - головний інженер КП «Житлосервіс»;

1. Гуславська Світлана Максимівна - головний бухгалтер КП «Житлосервіс».

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                                   Віктор БАХНО

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"