С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї     О Б Л А С Т І

22 січня 2020 року                                                                                        № 1

«Про встановлення надбавок за складність,

напруженість в роботі та надання матеріальної

допомоги на оздоровлення завідувачам

дошкільних навчальних закладів міста на 2020 рік»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.02.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сарненської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити надбавку за складність, напруженість в роботі в розмірі 50 відсотків посадового окладу завідувачам дошкільних навчальних закладів міста, в межах затвердженого фонду оплати праці на 2020 рік, а саме:
  • Канській А.В.           - завідувачу ДНЗ № 1 «Дзвіночок»;
  • Кібиш Л.В. - завідувачу ДНЗ № 3 «Ялинка»;
  • Гриневич М.Г.           - завідувачу ДНЗ № 4 «Сонечко»;
  • Христопаловій В.П. - завідувачу ДНЗ № 5 «Вербиченька»;
  • Павленок Л.В.           - завідувачу ДНЗ № 6 «Казка»;
  • Євгейчук Г.О.           - завідувачу ДНЗ № 7 «Калинка»;
  • Потапович Л.М.           - завідувачу ДНЗ № 8 «Веселка»;
  • Кошкіній Д.А.           - завідувачу ДНЗ № 9 «Росинка».
  1. Надання матеріальної допомоги на оздоровлення завідувачам дошкільних навчальних закладів здійснювати за розпорядженням міського голови, на підставі відповідної заяви, в межах затвердженого фонду оплати праці на 2020 рік.
  2. Рекомендувати завідувачам дошкільних навчальних закладів встановити надбавку за складність, напруженість в роботі головним та провідним бухгалтерам в розмірі до 50 відсотків посадового окладу
  3. Це рішення набирає чинності з дня оприлюднення та застосовується з 01 січня 2020 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

Міський голова                                                                                   Світлана Усик

№1 від 22 січня 2020 року "Про встановлення надбавок за складність, напруженість в роботі та надання матеріальної допомоги на оздоровлення завідувачам дошкільних навчальних закладів міста на 2020 рік".doc.doc

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"