№294 від 19 Серпня 2020 року "Про втрату чинності окремихрішень виконавчого комітету міської радищодо пасажирських перевезень на маршрутахзагального користування в м. Сарни"

19 серпня 2020 року                                                                              № 294

«Про втрату чинності окремих

рішень виконавчого комітету міської ради

щодо пасажирських перевезень на  маршрутах

загального користування в м. Сарни»

Відповідно до абзацу шостого частини першої  статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт", Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176,  підпунктів 1,12 пункту "а" частини 1 статті 30, статті 59  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на звернення жителів м. Сарни та у зв’язку із початком, 01 вересня, нового навчального року,  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету міської ради:

- № 213 від 08.07.2020 «Про зміни до графіків  руху автобусів  міських маршрутів загального користування в м. Сарни»;

- № 265 від 31.08.2020 «Про внесення змін до окремих рішень виконавчого комітету міської ради  щодо пасажирських перевезень на маршрутах загального користування в м. Сарни»,  крім    пункту 2   цього рішення.

1. Рекомендувати фізичним особам підприємцям – перевізникам під час надання послуг з перевезення пасажирів на маршрутах загального користування в м. Сарни дотримуватись вимог рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району.
  2. Рішення набуває чинності з дня оприлюднення та застосовується з 01 вересня 2020 року.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ  ГОЛОВА                                                                    СВІТЛАНА УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024