№54 від 17 лютого 2020 року "Про розгляд звернення ТОВ «---» щодо благоустроютериторії прилеглої до земельноїділянки по вул. Соборній, --- в м. Сарни"

17 лютого 2020 року                                                                                 № 54

«Про розгляд звернення ТОВ «---»

щодо благоустрою

території прилеглої до земельної

ділянки по вул. Соборній, --- в м. Сарни»

Розглянувши звернення ТОВ «---» від 12.11.2019 №--- щодо благоустрою території прилеглої до земельної ділянки по вул. Соборній, --- в м. Сарни, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії, керуючись пунктом 5 частини першої статті 17 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правилами благоустрою території міста Сарни  за порушення яких передбачена адміністративна відповідальність, затвердженими рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011 №194 зі змінами та доповненнями, підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл ТОВ «---» на здійснення благоустрою території прилеглої до земельної ділянки по вул. Соборній, --- в м. Сарни, згідно наданих проектних пропозицій.

1. ТОВ «---» розробити тимчасову схему організації дорожнього руху на період проведення робіт, зазначених в пункті 1 цього рішення та погодити її з уповноваженим органом національної поліції.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               СВІТЛАНА УСИК

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  взяття під соціальний супровід cім`ї  Бірук Н.А., жителів с. Велихів, Сарненського району Рівненської області, яка перебуває у складних життєвих обставинах"

19 квітня 2024