№40 від 17 лютого 2020 року "Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами, які фінансуються з міського бюджету на 2020 рік"

17 лютого 2020 року                                                                              № 40

«Про ліміти споживання теплової і електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами, які фінансуються з міського бюджету на 2020 рік»

На виконання статей 51, 77 Бюджетного кодексу України, пункту 9 рішення Сарненської міської ради від 22 грудня 2019 року № 1370 «Про міський бюджет на 2020 рік», з метою оптимізації, енергозбереження та економії бюджетних коштів:

1. Затвердити ліміти споживання теплової та електричної енергії, природного газу, води та інших видів паливно-енергетичних ресурсів підвідомчими установами Сарненської міської ради згідно з додатками 1-5 до цього рішення.

1. Керівникам підвідомчих бюджетних установ Сарненської міської ради забезпечити систематичний контроль за відповідністю фактичного споживання енергоносіїв до затверджених лімітів.

1. Персональну відповідальність за дотримання встановлених лімітів покласти на керівників підвідомчих бюджетних установ Сарненської міської ради – споживачів енергоносіїв.

1. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                   СВІТЛАНА  УСИК

Додатки.zip

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"