№112 від 01 квітня 2020 року "Про розгляд звернення гр. (особа)про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майнапо вул. Белгородській, --- в м. Сарни"

01 квітня 2020 року                                                                               № 112

"Про розгляд звернення гр. (особа)

про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна

по вул. Белгородській, --- в м. Сарни"

Розглянувши звернення гр. (особа) щодо присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна, що знаходяться в м. Сарни,  по вул. Белгородській, ---, керуючись підпунктом 10 пункту "б" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням міськвиконкому від 20.11.2013 № 397 "Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Сарни", витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна – ---, ---,---), виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

Змінити адресу об’єктам нерухомого майна – магазину непродовольчих товарів (площею 368,8 кв.м.), земельній ділянці (кадастровий номер ---, ---), що знаходяться в м. Сарни по вул. Белгородській, ---, на адресу: м. Сарни, вул. Белгородська, ---.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                   вІКТОР хОМИЧ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"