№109 від 01 квітня 2020 року "Про план роботи міськвиконкомуна квітень 2020 року"

01 квітня  2020 року                                                                                       № 109

"Про план роботи міськвиконкому

на квітень 2020 року"

Відповідно до Регламенту роботи виконавчого комітету міської ради затвердженого рішенням міськвиконкому від 18.11.2015 № 375 "Про регламент роботи виконавчого комітету міської ради", керуючись статтею 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити план роботи міськвиконкому на квітень 2020 року (додається).

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Бахна В.К. – керуючого справами міськвиконкому.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                            ВІКТОР ХОМИЧ

до рішення міськвиконкому

від 01.04.2020  № 109

П  Л  А  Н

роботи виконавчого комітету міської ради на квітень 2020 року

Зміст заходів

Хто доповідає, інформує

І. ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

15.04

Про схвалення звіту про результати виконання міського бюджету за  І квартал 2020 року.

Жабчик А.В.

15.04

Про виконання рішення міськвиконкому від 18.09.2019 № 309 «Про хід підготовки теплового господарства КП «Сарнитеплосервіс» до опалювального сезону 2019-2020 років».

Тусь В.В., директор КП "Сарнитеплосервіс"

15.04

Про підготовку КП "Житлосервіс", КП "Екосервіс" до виконання робіт з благоустрою та озелененню території міста у весняно-літній період.

Місько О.О., директор КП "Житлосервіс", Микосянчик О.С., директор КП "Екосервіс"

15.04

Про план роботи міськвиконкому на травень 2020 року.

15.04

Про звернення, заяви підприємств, установ, організацій, громадян міста.

15.04

Про розпорядження, прийняті між засіданнями міськвиконкому від  18.03.2020 до 15.04.2020.

Усик С.Б.

ІІ. ЗАХОДИ ПО ДОДЕРЖАННЮ КОНСТИТУЦІЇ ТА ЗАКОНІВ УКРАЇНИ, АКТІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ, КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ, ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ВИЩОГО РІВНЯ, КОНТРОЛЮ ВЛАСНИХ РІШЕНЬ

23.04

Про роботу КП "Житлосервіс"  та КП "Екосервіс" по виконанню Закону України "Про звернення громадян".

Місько О.О., директор КП "Житлосервіс",

Микосянчик О.С., директор КП "Екосервіс"

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЙНО-МАСОВІ ЗАХОДИ

Протягом місяця

Засідання комісій згідно планів роботи:

-          міжвідомчої;

-          адміністративної;

-          з житлових питань;

Шостак Я.С.

Протягом місяця

Спортивні, культурно-масові заходи.

Бахно В.К.,

Набухотна Г.О.

СВЯТКОВІ  ТА  ПАМ’ЯТНІ ДНІ  У  КВІТНІ  2020 РОКУ:

19 – Великдень;

26 – День Чорнобильської трагедії.

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                          Віктор Бахно

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"