№359 від 29 жовтня 2020 року "Про внесення змін до штатного розпису дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок №8 «Веселка» Сарненської міської ради"

29 жовтня 2020 року                                                                                     № 359

«Про внесення змін до штатного розпису дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок №8 «Веселка» Сарненської міської ради»

Враховуючи звернення дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок № 8 «Веселка» Сарненської міської ради від 03.09.2020 №18, відповідно до Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 04.11.2010 № 1055 зі змінами,  керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет

В И Р І Ш И В:

1. Погодити введення додатково в штатний розпис дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок № 8 «Веселка» Сарненської міської ради 1,0 штатної одиниці посади діловода з 01 листопада 2020 року в межах фонду заробітної плати, затвердженого у кошторисі на 2020 рік.

1. Завідувачці дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок № 8 «Веселка» Сарненської міської ради подати штатний розпис на затвердження міському голові в термін до 30.10.2020 року.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           СВІТЛАНА УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024