№350 від 23 жовтня 2020 року "Про нагородження Грамотою виконавчого комітету міської ради до Дня автомобіліста і дорожника"

23 жовтня 2020 року                                                                              № 350

"Про нагородження Грамотою

виконавчого комітету міської ради

до Дня автомобіліста і дорожника"

За сумлінну працю, досягнення вагомих успіхів у професійній діяльності,   надання якісних послуг з перевезення жителів міста Сарни та району та з нагоди Дня автомобіліста і дорожника, керуючись рішенням  виконавчого комітету міської ради  від 17.07.2019 № 254 "Про затвердження складу постійно діючої комісії з питань нагородження, Положення про неї та Положення про Грамоту, Почесну грамоту, Подяку міського голови", рішенням постійно діючої комісії з питань нагородження від 23.10.2020, протокол № 9 (додається), статтями 39, 40 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Нагородити Грамотою виконавчого комітету міської ради (нагрудним  знаком до неї):

• (особа) – водія ПрАТ «Сарненське АТП 15640;

• (особа) – водія автобуса міського маршруту № 7/1;

• (особа) – водія ПрАТ «Сарненське АТП 15640;

• (особа) – водія автобуса міського маршруту № 1/1;

• (особа) – водія автобуса міського маршруту № 2/1.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Віктора Бахна.

ВИКОНУЮЧА ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                         ТАМАРА ПАЛІЄНКО

Документи → Проєкти рішень ради
29 березня 2024