Рішення №427 від 11.12.2019 «Про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги» в м. Сарни»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

11 грудня  2019 року                                                                                               № 427

«Про оголошення конкурсу  з  перевезення  пасажирів

на   автобусних   маршрутах  загального користування

№ 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака»,

№ 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»

в м. Сарни»

Відповідно до абзацу шостого частини першої  статті 7, статей 43,44,46 Закону України "Про автомобільний транспорт", Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, рішення  виконавчого комітету  міської ради від 18.09.2019 № 322 «Про розірвання договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом», підпунктів 1,12  пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", беручи до уваги закінчення термінів дії Договору № 19 від 22.07.2019 та додаткової угоди до нього від 30.08.2019 на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Визначити об¢єктом конкурсу з перевезення пасажирів в м. Сарни автобусні маршрути загального користування № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги».
  2. Оголосити конкурс з перевезення пасажирів на   автобусних маршрутах загального користування № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  в м. Сарни».
  3. Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 6 «вул. Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги» в м. Сарни згідно додатку.
  4. Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування  № 6 «вул. Шарпака –ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»  в м. Сарни»  розмістити у газеті "Сарненські новини"  та на офіційному сайті міської ради в мережі  Інтернет.
  5. Визначити конкурсний комітет уповноваженим на вчинення дій, передбачених пунктами 37-39 включно, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 (із змінами).
  6. Рішення виконавчого комітету від 01.10.2019 № 346 «Про оголошення конкурсу з  перевезення  пасажирів  на   автобусних   маршрутах  загального користування № 6 «вул.Шарпака – ЦРЛ – вул. Шарпака», № 8 «вул. Перемоги – ЦРЛ – вул. Перемоги»   в м. Сарни» визнати таким, що втратило чинність.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету  Віктора Бахна.

Міський голова                                                                                      Світлана Усик

427-ogoloshennja-konkursu.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"