Рішення № 313 від 18.09.2019 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.09.2018 № 369 «Про розгляд звернення громадянина Скриннікова О.В. щодо облаштування прилеглої території біля станції технічного обслуговування «SARNY TRUCK SERVISE»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

18 вересня 2019 року                                                                                   № 313

«Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету від 19.09.2018 № 369

«Про розгляд звернення громадянина

Скриннікова О.В. щодо облаштування

прилеглої території біля станції технічного

обслуговування «SARNY TRUCK SERVISE»

по вул. Варшавській, 6Г в м. Сарни»

Розглянувши звернення громадянина Скриннікова Олега Віталійовича про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 19.09.2018 № 369 «Про розгляд звернення громадянина Скриннікова О.В. щодо облаштування прилеглої території біля станції технічного обслуговування «SARNY TRUCK SERVISE» по вул. Варшавській, 6Г в м. Сарни», керуючись статтею 6 Закону України «Про дорожній рух», Законом України «Про автомобільні дороги»,  статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 19.09.2018 № 369 «Про розгляд звернення громадянина Скриннікова О.В. щодо облаштування прилеглої території біля станції технічного обслуговування «SARNY TRUCK SERVISE» по вул. Варшавській, 6Г в м. Сарни», а саме:

- виключити по тексту рішення слова «прилеглої»;

-пункт 1 рішення  виконавчого комітету міської ради від 19.09.2018 № 369 після слів» згідно поданого проекту» доповнити словами « з метою забезпечення безпеки дорожнього руху»;

- в п. 2 рішення  виконавчого комітету міської ради від 19.09.2018 № 369  виключити слова « погодити із власниками суміжних земельних ділянок» та після слів «м. Сарни» доповнити словами «здійснювати із дотриманням всіх будівельних норм та стандартів».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ та розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                     С.Б.УСИК

313-pro-vnesennja-zmin-do-rishennja.doc.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"